Jzyk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) Jzyki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF cieki edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wicej
Start arrow Z życia szkoły arrow Światowy Dzień Oszczędzania
Światowy Dzień Oszczędzania Drukuj Email
31 października -  Światowy Dzień Oszczędzania.

Ostatni dzień października został uznany przez społeczność międzynarodową za Światowy Dzień Oszczędzania. Jest to dzień, w którym na całym świecie odbywają się akcje społeczne promujące oszczędzanie jako naturalną i racjonalną ludzką postawę, jako niezbędny nawyk prowadzący do wzrostu zamożności obywateli i całego społeczeństwa. Razem z innymi szkołami  organizujemy w tym roku po raz drugi w naszej szkole polskie obchody Światowego Dnia Oszczędzania.

Bierzemy udział w  akcji „Tydzień Dla Oszczędzania”.

Z tej okazji w naszej szkole odbył się Turnirj Wiedzy Ekonomicznej, w którym brały udział 3-osobowe reprezentacje wszystkich gimnazjalnych klas.

Klasy drugie przygotowały prezentacje multimedialne na temat oszczędzania, klasy pierwsze wypełniły planer finansowy a klasy trzecie przygotowały najkorzystniejszą ofertę kredytową w Sępólnie Kraj.

Reprezentacja I c

Reprezentacja II b

Reprezentacja II a

« poprzedni artykuł   następny artykuł »