Jzyk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) Jzyki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF cieki edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wicej
Start arrow Z życia szkoły arrow V Gminny Konkurs Matematyczny
V Gminny Konkurs Matematyczny Drukuj Email
Wpisał: Barbara Ulfik
12.06.2009.

W dniu 12 maja 2009r. Zespole Szkół Nr 3 w Sępólnie odbył się V Gminny Konkurs Matematyczny.

Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku szkolnym do konkursu zgłosiło się 5 szkół naszej gminy. W konkursie wzięło udział 20 uczniów klas VI. Uczniowie pracowali w czteroosobowych zespołach.

Rozwiązywali różne zadania matematyczne: test, kwadrat magiczny, śmieszne zadania matematyczne, tangram,

wiersz matematyczny, rebusy, łamigłówki i inne.

Laureatami konkursu zostali:

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sępólnie Kraj.

Szkoła Podstawowa w Lutowie

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sępólnie Kraj.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody - między innymi nagrody ufundowane przez Wydawnictwo LOGI i WSiP.
Dziękujemy nauczycielom z poszczególnych szkół za przygotowanie dzieci do konkursu. Do zobaczenia w przyszłym roku.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »