Jzyk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) Jzyki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF cieki edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wicej
Start arrow Z życia szkoły arrow Wyniki I etapu konkursu matematycznego "650-lecie Sępólna Krajeńskiego w zadaniach matematycznych"
Wyniki I etapu konkursu matematycznego "650-lecie Sępólna Krajeńskiego w zadaniach matematycznych" Drukuj Email
Wpisał: Barbara Ulfik   
23.04.2010.

SZKOŁA PODSTAWOWA

18 maja 2010r. o godzinie 9.00 rozpocznie się II etap gminnego konkursu matematycznego „650-lecie Sępólna Krajeńskiego w zadaniach matematycznych” dla uczniów ze szkół podstawowych.

Wykaz uczniów, którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu matematycznego dla uczniów szkół podstawowych:

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Liczba punktów

Szkoła

1.

Adrianna Król

6a

15

ZS nr1 w Sępólnie

2.

Łukasz Muziewicz

6

15

SP Zalesie

3.

Filip Skórczewski

6a

14

ZS nr3 w Sępólnie

4.

Piotr Kosmowski

6

13

SP Zboże

5.

Kacper Kowalski

4

13

SP Zboże

6.

Sławomir Minczew

6

13

SP Wiśniewa

7.

Sławomir Stopa

6b

13

ZS nr1 w Sępólnie

8.

Monika Przymuszała

6a

13

ZS nr3 w Sępólnie

9.

Radosław Cyra

6c

13

ZS nr3 w Sępólnie

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie.

 

GIMNAZJUM

20 maja 2010r.o godzinie 9.00 rozpocznie się II etap gminnego konkursu matematycznego „650-lecie Sępólna Krajeńskiego w zadaniach matematycznych”.

Wykaz uczniów, którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu matematycznego dla uczniów gimnazjów:

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Liczba punktów

Szkoła

1.

Andrzej Zielkowski

3c

17

ZS nr3 w Sępólnie

2.

Barbara Wenda

3a

16

ZS nr3 w Sępólnie

3.

Aleksandra Kobusińska

3b

16

ZS nr1 w Sępólnie

4.

Natalia Pastwik

3b

16

ZS nr1 w Sępólnie

5.

Hubert Kurkowski

3c

15

ZS nr3 w Sępólnie

6.

Urszula Stupałkowska

3

15

ZS Wałdowo

7.

Magdalena Ryngwelska

3

14

ZS Wałdowo

8.

Nikol Urban

3b

13

ZS nr3 w Sępólnie

9.

Adam Karpacz

3b

13

ZS nr1 w Sępólnie

10.

Natalia Smykla

3

12

ZS Wałdowo

11.

Katarzyna Wołowiec

3

11

ZS Lutowo

12.

Angelika Wenda

3

11

ZS Wałdowo

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie.

 

ORGANIZATORZY

Barbara Ulfik

Justyna Wiszniewska

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »